Referencje

Odkąd mój sześcioletni syn zaczął chodzić na zajęcia z Misz-Maszu, w naszym domu pojawiło się wiele ozdób wykonanych przez niego – obrazki malowane farbami, ceramiczne naczynia, wyklejanki, a nawet ręcznie zdobiona szkatułka, którą podarował mamie na urodziny! Te zajęcia uczą go nie tylko kreatywności, ale i cierpliwości. Syn uwielbia odwiedzać to miejsce. Jest przykładem na to, że pracownia FRIENDS to nie tylko miejsce dla dziewczynek. Chłopcy też doskonale się tam odnajdują!

Krzysztof Wilanów,

Dzięki pracowni FRIENDS spełniam swoje marzenia – uczę się robić biżuterię. Pracownia jest rewelacyjnie wyposażona. Na zajęciach mam dostęp do niezliczonej ilości materiałów i narzędzi, które znacznie ułatwiają tę trudną sztukę. Co najważniejsze – instruktor poświęca mi swój czas podpowiadając i pokazując najnowsze metody i trendy. Zajęcia te polecam każdemu kto zamiast siedzenia przed telewizorem woli spędzać czas w twórczy sposób.

Gabrysia Warszawa,

Kiedy zastanawiałam się co podarować mojej siostrze na nowe mieszkanie, koleżanka z pracy doradziła mi abym udała się do pracowni FRIENDS. Powiedziała, że tam z pewnością profesjonaliści podpowiedzą mi jak zrobić oryginalny prezent. Dokładnie tak się stało- udostępniono mi wszystkie potrzebne materiały i sama stworzyłam przepiękny stroik z filcowych kwiatów na stół! Siostra była zachwycona! Z pewnością wrócę do pracowni, kiedy znowu będę chciała obdarować kogoś bliskiego wyjątkowym prezentem!

Anna Mokotów,