Warsztaty

Ceramika

ceramika
Dziecięce marzenie o brudzeniu się, kobiece o tworzeniu czegoś nowego i męskie o rozwijaniu zmysłu dotyku każde z tych pragnień zaspokajają zajęcia z ceramiki. Nie tylko doskonale rozwijają zdolności manualne (to ważne szczególnie w przypadku..

czytaj więcej

Misz-masz

misz masz
To zajęcia, które łączą wiele technik tworzenia i ozdabiania. Przeplatanka ceramiki, decoupage’u wycinania, wyklejania, malowania… ma na celu wprowadzenie w świat rękodzieła i pokazanie dzieciom jak można się świetnie bawić tworząc samodzieln..

czytaj więcej

Florystyka

pracownia2 370
O ile piękniej wygląda dom, każde wnętrze, przystrojone kwiatami, a o ile bardziej taka dekoracja cieszy, gdy jest wykonana własnoręcznie. Zajęcia z florystyki są tak zaprojektowane, by każdy uczestnik mógł poznać różne sposoby i techniki ukł..

czytaj więcej

Filcowanie

filcowanie2 370
Filcowanie to natomiast technika nadawania włóczce nowych kształtów. Dzięki niej można samemu wykonać elementy biżuterii, torebki i wiele innych, niepowtarzalnych przedmiotów..

czytaj więcej

Batik

pracownia2 370
Własnoręcznie ozdobiona roleta, zakładka, a może obraz? Nauczymy Cię jak to zrobić, jak bawić się kolorami, mieszać je i łączyć, nakładać i utrwalać. Ciekawy wzór, samodzielnie..

czytaj więcej

Decoupage

decoupage
Dużą popularnością cieszy się ostatnio odrestaurowywanie starych przedmiotów mebli, naczyń i innych drobiazgów. Po co płacić za to krocie, skoro można wykonać to samemu. Na zajęciach..

czytaj więcej

Biżuteria

bizuteria
Nieodzowny element stroju, drobiazg potrafiący nadać kreacji szyku, atrybut każdej kobiety. Biżuteria. Czemu by nie zacząć wykonywać jej samemu? Wtedy na pewno będzie idealnie pasować i..

czytaj więcej